Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Wólka Hyżneńska - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom szeregowy, ul. Żardeckiego

Łańcut(Wólka Hyżneńska + 17 km)

839 000 zł150 m² 5 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:698 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Łańcucie przy ulicy Żardeckiego. To właśnie tutaj wśród otaczającej zieleni znajduje się dom, który może.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Hadle Szklarskie

Hadle Szklarskie(Wólka Hyżneńska + 8 km)

219 000 zł63 m² 3 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Hadlach Szklarskich. Hadle Szklarskie to spokojna miejscowość położona w województwie podkarpackim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Beskidzka

Zwięczyca,Rzeszów(Wólka Hyżneńska + 20 km)

559 000 zł96 m² 5 822,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Osiedle 8 domów w zabudowie szeregowej oraz 2 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96m2 wybudowanych na działkach o powierzchniach od 135m2 do 270m2 , z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Hyżne

Hyżne(Wólka Hyżneńska + 3 km)

330 000 zł72 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom do adaptacji w centrum miejscowości Hyżne na 10-arowej działce. Opis terenu: 10 arowa działka, wymiary: 30 m szerokość, 35 m długość, usytuowanie ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Strzelców

Budziwój,Rzeszów(Wólka Hyżneńska + 20 km)

499 000 zł111,48 m² 4 476,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany przy ul. Strzelców na osiedlu Budziwój. Dom sprzedawany w stanie surowym zamknięty obejmujący:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Jasionka(Wólka Hyżneńska + 24 km)

2 190 000 zł195 m² 11 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 159,00 m , położony w Jasionce. Nieruchomość będzie dobrą propozycją dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Rzeszów

Zwięczyca,Rzeszów(Wólka Hyżneńska + 20 km)

499 000 zł95,85 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Przedsprzedaż Nowe domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej Rzeszów Zwięczyca Bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Rzeszów

Budziwój,Rzeszów(Wólka Hyżneńska + 20 km)

755 930 zł150 m² 5 039,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro sprzedaży Galicja-Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Budziwój, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Łańcut(Wólka Hyżneńska + 17 km)

749 000 zł155 m² 4 832,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce 6,30 ar na ul. Kąty Łańcut. Sprzedany w stanie deweloperskim. Inwestycja charakteryzuje się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, Jana Pawła II

Budziwój,Rzeszów(Wólka Hyżneńska + 20 km)

499 000 zł111,48 m² 4 476,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Inwestycja to kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka Hyżneńska

Wólka Hyżneńska,podkarpackie

430 000 zł86 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z pięknym widokiem, gm. Hyżne Dom w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w miejscowości Wólka Hyżneńska, gmina Hyżne o powierzchni 86 m2 ,usytuowany na pięknej widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Hyżneńska

Wólka Hyżneńska,podkarpackie

399 000 zł86 m² 4 639,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w miejscowości Wólka Hyżneńska, gmina Hyżne o powierzchni 86 m2 ,usytuowany na pięknej widokowej działce i w malowniczej okolicy,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij